ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Sitemizi kullanmadan ve hizmetlerimizden faydalanmadan önce şartlarımızı ve koşullarımızı okumanızda fayda vardır. Bu siteyi kullanan ve ziyaret eden müşterilerimizin sitemizin bazı şartlarını kabul etmiş olduğu varsayılmaktadır.

Genel Şartlar

Sitemize bağlı tüm web sayfaları Hızlı Lazer Firmasına aittir ve tüm işletme hakkı kendinde bulunmaktadır. Sitemizde sunulan tüm hizmetleri kullanılırken sözleşme imzalama hakkına, hukuki ehliyetine ve yetkisine sahip olduğunuzu ve de 18 yaşını aşmış olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Sözleşmeyi okuduğunuzu, sözleşmede yazan şartlara bağlı olduğunuzu ve sözleşmeyi anladığınızı kabul etmiş olursunuz.

Sorumluluklar

Sitemizi kullanacak olan müşterilerimizin bazı şartları kabul etmiş olduğu ve bu şartlardan herhangi birinin ihlali halinde yapılacak tüm yasal işlemler hakkında önceden bilgilendirilmiş olduğu kabul edilmektedir.

Bu şartlar;

  1. Firmamız ürünler üzerinde ve fiyatlarda değişik yapma ve bunu değişikliği gizli tutma hakkına sahiptir.
  2. Teknik arızalar dahil olmaksızın müşterilerin sözleşme konusu hizmetlerden yararlandırılacağını taahhüt etmektedir.
  3. Sitemizin daha iyi hizmet verebilmesi amacı ile belli bir yasal kanun çerçevesinde müşterilerimizin sitemizi kullanmak amaca ile bağlandıkları servis sağlayıcısı ve IP adresi gibi bilgiler tarafımızca toplana bilmektedir. Sitemizi kullanan kullanıcılarımız bu bilgilerin toplanmasını kabul etmiş olduğu kabul edilir.
  4. Kullanıcıların site içerisinde bulunan destek ve iletişim hizmetlerine karşı herhangi bir saldırgan, hakaret unsuru, yanıltıcı, telif haklarına aykırı, pornografik veya yasa dışı paylaşımlarda bulunmaları kesinlikle yasaktır.

Yukarıdaki şartlardan herhangi birinin ihlal edilmesi durumunda firma, kişiler hakkında yasal süreç başlatma ve bu süreci saklı tutma hakkına sahiptir.

Fikri Mülkiyet Hakları

Firmamıza ait bu sitede yer alan marka, unvan, patent, işletme adı, tasarım, logo, bilgi ve yöntem gibi tüm fikri mülkiyet hakları site sahibi firma ve yetkililere ait olup, sitemizi kullanan müşterilerimize söz konusu haklarla ilgili hiçbir ayrıcalık vermemektedir. Tüm bu haklar firmamız ve yetkililerimiz tarafından koruma altında tutulmaktadır. Sitemize ait hiçbir bilgi, görsel, grafik, numara, hizmet vs. kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayınlanamaz veya aktarılamaz. Bilgimiz dahilinde olmayan ihlaller neticesinde firmamız tarafından uygulanacak olan hukuki yaptırımların ve avukat, harç, tazminat, mahkeme masraflarının ihlale sebep olan kişi tarafından karşılanacak olması kabul edilmiştir.

Gizli Bilginin Paylaşılmaması

Sitemizi ziyaret eden ve "bize ulaşın" sekmesinden kişisel bilgilerini ileten tüm müşterilerimizin iletişim, adres, mail ve şahıs bilgileri (ad-soyadı) firmamız tarafından gizli tutulmakta olup 3. kişilere açık olması ve paylaşılması kesinlikle yasaktır. Gizli bilgiler sadece resmi makamlar tarafından kişinin bilgilerinin talep edilmesi durumunda emredici mevzuat hükümleri dahilinde resmi makamlara verilecektir.

Garanti Vermeme

Firma tarafından sağlanan hizmetler olduğu gibi ve mümkün olduğu düzeyde sağlanmakta; belirli amaca uygunluk, pazarlanabilirlik ve tüm zımni garantilerde dahil edilmek üzere sağlanan hizmetler veya ürünler üzerinde kanuni veya herhangi başka bir nitelikte firma tarafından garantide bulunmamaktadır.

Mücbir Sebep

Doğal afet, yangın, patlama, ayaklanma, iç savaş, savaş, grev, seferberlik, halk hareketleri, salgın, alt yapı arızası ve elektrik kesintisi gibi tarafların elinde olamayan nedenlerden dolayı sözleşmedeki yükümlülükler ifa edilemez duruma gelir ise taraflar bu durumlar sorumlu değildir ve tutulamaz. Bu durumlardan bir veya birkaçının yaşanması durumunda sözleşmeden doğan haklar askıya alınır.

Sözleşmenin Bütünlüğü ve Uygulanabilirliği

Sözleşmede geçen şartlardan herhangi birinin tamamen veya kısmen geçersiz hale gelmesi durumunda, sözleşmede yer alan diğer şartlar geçerliliğini korumaya devam eder.

Delil Sözleşmesi

Yapılan sözleşmede taraflar arasında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda tarafların, kayıtları, bilgileri, belgeleri, faks ve bilgisayar kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecektir ve kişilerin bu kayıtlara itiraz etme hakkı bulunmamaktadır.

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.