KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

2002 yılından bu yana hizmet veren hızlı lazer kuruluşu Rize merkezli olarak çalışmaktadır. Bu kapsamda lazer ile alakalı hemen her işe hızlı lazer kapsamında ve yetkinliğinde talip olunmaktadır. Kumaş kesiminden marangozluğun lazer işlemlerine kadar her türlü hizmet sunulmaktadır.

Lazer Nedir?

1960'lı yılların sonlarından itibaren kullanılmaya başlayan lazer kısaca tek renkli bir ışık elde etmek için kurulan düzeneklerdir. Lazer morötesi ve kızılötesi ışınım üreten bir kaynaktır. Lazerin önemli özelliği ise kolayca dağılmayan bir ışık demeti oluşturduğu için sektörlerde kullanımının önünü açmasıdır. Nitekim az dağılma özelliği ile kesilme ve kaynak işlerinde verimli bir şekilde kullanılır.

Bunun yanında yine az dağılma özelliğinin verimli kullanılması neticesinde bir sürü alanda kullanılır. Bu alanlar tıp, kumaş sektörü, demir kesimleri vs. gibidir. Hal böyle olunca da lazerin önemi de artmaktadır. İlk gündeme geldiği 1960'ların sonlarından bugüne kadar gelişimini sürekli dinamik tutmuş ve evrensel teknolojik gelişmenin bir parçası olmuştur.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Lazer sistemi ve kullanımı alanında derin tecrübelerimize, profesyonel ekip ve son teknolojik ürünlerimiz neticesinde sektörün en önde gelen kuruluşu olmak gibi bir hedefimiz varken bunun yanında en önemli kriterimiz çalıştığımız kişi, kurum ve kuruluşların memnuniyeti olmaktadır. Bu konudaki gösterdiğimiz dikkat ile önemli ve olumlu geri dönüşler en önemli hedefimiz ve gelecekte kendimizi görmek istediğimiz yerdir.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Stratejik hamlelerimiz ile bunun yanında 20 yıla yakın olan bilgi, birikim ve tecrübemiz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kurulma amacımız lazer sektöründe geniş kesimlere hizmet vermek ve geldiğimiz noktada sektörün ilk sırasında yer almaktır. Hizmetimiz lazer sisteminin kullanılma gereksinimi olan her alanı içerisine almaktadır.

İletişim

Firmamız merkez ofisi Rize’de bulunmaktadır. Rize merkezli olarak verdiğimiz hizmette iletişim numaramız 0542 224 30 53 olarak belirlenmiştir. Bunun yanında iletişim kurulma aşamasında mail adresimiz de bulunmaktadır. Mail adresimiz info@hizlilazer.com olarak belirlenmiştir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Köklü bir kuruluş olarak hizmet verdiğimiz lazer sektöründe bizimle tanışmamış olan kişilere ulaşmak ve kendimizi tanıtmak en büyük hedeflerimizden bir tanesidir. Bu kapsamda sosyal medyanın günümüzdeki gücüne inanan bir kuruluş olarak hemen her sosyal medya alanında var olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Twitter, Instagram, Youtube ve Facebook hesaplarımız bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Şirket olarak müşterilerimizin aldığı hizmetten mutluluk duyması ve bunun yanında olumlu geri dönüşler almamız bizim için her şeyden daha önemli olmaktadır. Nitekim bu güne kadar çalıştığımız tüm müşterilerimiz bu anlayışımız ile tanışmışlardır ve uzun soluklu çalışmalara memnuniyet ile bakmışlardır. Müşteri memnuniyetinde en önemli kavramlarımız ise; zamanında üretim, uzman kadro ve hızlı teslimat olmaktadır. Bunun yanında kaliteli ürün kullanımı ve maksimum dikkat ile maliyeti olabildiğince düşürüp bu sayede müşterimize olabildiğince uygun fiyatı sunmaya çalışıyoruz.

Profesyonel Ekipmanlarımız

Son model teknolojik ekipmanlarımız ile işlem yaptığımız ürün için aynı an da birden fazla işlem yapabiliyoruz. Bu kapsamda deri lazer işlemlerinde tam otomatik ekipmanlar ile aynı anda kesim ve sarma işlemlerini yapıp bunun yanında işaretleme fonksiyonunu da gerçekleştirmekteyiz. Özellikle pleksili lazer işlerinde pleksi malzemesinin alanı ve kapladığı yer çok fazla olmasına rağmen makinalarımızın bu alanda her türlü ölçüye uygun hale getirilebilmesi hizmetin kolayca yerine getirilebilmesine neden olur.

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.