GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Gizlilik politikası amacımızı gerçekleştirebilmek için oluşturduğumuz bu gizlilik sözleşmesi hizlilazer.com setimizde yer alan verilerin kullanımına dair şart ve koşulları belirlemektedir. Gizlilik ilkelerimiz sayesinde, sitemiz üzerinden firmamız ile iletişime geçen, mail gönderen tüm kullanıcıların bilgilerinin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasını önlüyoruz.

Site üzerinden elektronik ortamda ileti gönderenlerin kişisel bilgileri (isim, soyadı, telefon numarası ve diğer bilgiler) gizlilik sözleşmesi ve veri güvenliği kurallarına göre güvence altına alınmaktadır. Şirketimiz, müşterilerine ait gizli bilgileri, gizli tutmayı, bir sır saklama yükümlülüğü olarak kabul etmekte ve bu gizliliğin sürdürülmesini taahhüt etmektedir.

Pazar Araştırması

Söz konusu sözleşme ile sitemize üye olanların bilgileri, belirlenen hususlar dışında, müşteriler ile iletişimi kurma, müşteri hareketlerini inceleme ve Pazar araştırması yapmak amacıyla, kimlik bilgileri ifşa edilmeden kullanılabilecektir. Bilgilerin kullanımı konusunda, müşterilerden onay istenmekte ve onay vermeleri durumunda, şirketimiz ve işbirliği yaptığımız kurumlar tarafından Pazar araştırması ve analizleri amacıyla kullanılabilecek ve gizlilik kurallarına göre saklanabilecektir. Müşteri onayı olmadan hiçbir verinin paylaşılmayacağı gizlilik sözleşmesi ile güvence altına alınmaktadır.

Bilgi Talebi

Şirketimiz daha iyi hizmet verebilmek için müşterilerinden bazı kişisel bilgileri talep etmektedir. Kendi veri tabanımızda toplanan bilgiler, müşteri bilgilendirme amacıyla şirketimiz tarafından kullanılabilecektir. Hizlilazer.com olarak, her verinin gizlilik sözleşmesi ile güvenli bir şekilde saklandığını beyan ederiz. Sistemde kayıtlı olan kişisel bilgiler her ne durumda olursa olsun üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Sistemimizde kayıtlı olan müşteri kişisel bilgileri sadece resmi makamlarca usulüne uygun talep edilmesi durumunda sadece bu makamlara verilebilecektir. Hizlilazer.com sitemize kaydedilen müşteri bilgilerine sadece müşteriler ulaşabilmekte, farklı kişilerin erişim izinleri bulunmamaktadır.

Sözleşme İlkeleri

Hizlilazer.com sitesi gizlilik sözleşmesi ilkelerini sitemizi kullanmadan önce okumalısınız. Gizlilik sözleşmesini okuyarak ve gerekli onayı vererek işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Gizlilik ilkelerimiz;

İlkelerinden oluşmakta ve hizlilazer.com sitemiz üzerinden bu ilkelere göre hizmet alabilirsiniz. Sistemden ayrılmak isteyenler, istedikleri zaman mail göndererek bilgilerinin silinmesini sağlayarak sistemden tamamen ayrılabilirler.

Bilgilendirme

Sitemiz üzerinde alınacak hizmetler hakkında bilgilendirme talep edebilirsiniz. Gizlilik sözleşmesi ilkelerine göre kişisel bilgiler ve toplu bilgiler şeklinde bilgi toplanmaktadır. Siteye girişte ya da mail gönderme işlemlerinde kullanılan kişisel bilgileri her aşamada gizli tutmayı müşterilerimize taahhüt ettiğimizi bu sözleşmede belirtmekteyiz. Erişim ilkelerimize göre sitemize erişim yaparak bilgilerinizde değişiklik yapabilirsiniz. Bu işlemler tamamen gizli tutulan bilgilerdir.

Verilerin güvenliğini, gizlilik sözleşmesi ile sağlamaya çalışıyor ve şifreleme yöntemi, SSL sertifikası ile korumaya çalışıyoruz. Sitemizde bulunan müşteri verilerinin kaybı, izinsiz kullanımı, izinsiz değiştirilmesi gibi işlemleri engellemek için en güvenli sistemleri kullandığımızı belirtiyoruz. Hizlilazer.com olarak almış olduğumuz tüm önlemlere rağmen oluşabilecek çeşitli olumsuzluklar sonucu meydana gelebilecek siber saldırı zararlarından şirketimiz sorumlu tutulamayacaktır. Bu gizlilik sözleşmemiz veri güvenliği için oluşturulmuştur.

Güvenlik Önlemlerinin Alınması

Sitemize yapılabilecek çeşitli saldırı durumlarında, sonunu kaynağını tespit edebilmek için müşterilerimize ait IP adreslerini, tespit amaçlı olarak kullanabilecektir. Müşterilere ait Ip adresleri müşteri hareketlerini ve demografik bilgi toplamak, tanımlamak yapmak için kullanılabilecektir.

Hizlilazer.com sitemizin yurtdışında bulunan sunuculara aktarmak zorunda kaldığımızda, müşterilerimize ait kayıtlı verileri bu sunuculara aktarma hakkına sahiptir. Gizlilik sözleşmesi içeriklerinde yapılabilecek olan değişiklikler bu sitede yayınlanarak tüm kullanıcılara duyurulacaktır.

Gizlilik sözleşmesi hükümleri, sitede yayınlanmaya başladığı andan itibaren geçerli olmaya başlayacaktır. Sitemize erişim yapan her kullanıcı, gizlilik sözleşmesi, kurumsal bilgiler, kalite politikalarımız gibi bilgileri okuyarak bilgi sahibi olmalıdır. Gizlilik sözleşmesi tarafları bağlayıcıdır ve bu ilkelere göre hareket edilmelidir.

Bu site Bulunur Ajans İnternet Hizmetleri tarafından hazırlanmıştır.